Kombinace moderního žonglování se speciálními efekty a unikátnímy kostýmy, to jsou Firejokers. Manipulace s orginálními hořícími či svítícími předměty, choreografie a hudba jsou klíčové prvky našich vystoupení, kde se spojují s maskami a líčením do nevšední podívané.

Jsme profesionální účinkující se zkušenostmi s vystupováním na soukromých akcích, firemních eventech, festivalech, městských slavnostech, průvodech a koncipovaných show a to jak v Čechách tak v zahraničí.

Chateau Mcely, Ještědská odysea, Mighty sounds, Hell party, Komerční banka, Papkov s.r.o., Polná v plamenech, festival Bio, Obří loutky – Plzeň, Imaginácie (Slovensko), Sea Shepherd, Šladami singera (Polsko), Hilton Prague Old Town


Fire show

Ze tmy se vynořuje Královna. Možná je vznešenou vládkyní divokého živlu, možná je jeho služebnicí. Oheň má mnoho podob. Toči se ve víru jisker, vytváří obrazce, mihotá se desítkami světel v lyrickém tanci nebo v jediném okamžiku mocně vyšlehne. Třeba tak Joker uhrane další bytost.

Strhující podívaná plná energie, vášně a nespoutaného ohně. Nechte se očarovat kouzlem plamenů a zažijte chvíle, při kterých se Vám bude tajit dech.

  • název: Joker & Královna
  • účinkující: 2 – 4 osoby
  • délka vystoupení: 12 – 25 minut
  • prostory: vnitřní i venkovní (pro ověření vhodnosti prostoru nás prosím kontaktujte)
  • cena: od 14 000 Kč